Авторизація|

Про дії Профспілки працівників освіти і науки України у зв’язку з порушенням трудових прав

П Л Е Н У М

 

П О С Т А Н О В А

 

01.03.2011                                        м. Київ                                 № Пл-ІІ-3-3

 

Про дії Профспілки працівників освіти і науки

України у зв'язку з порушенням трудових прав

на рівень оплати праці працівників галузі,

звуженням рівня законодавчо встановлених

соціально-економічних гарантій

 

Заслухавши та обговоривши інформацію голови Профспілки Труханова Г.Ф. щодо стану фінансового забезпечення галузі освіти, відсутності реальних намірів Уряду для виконання Указу Президента України «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні» та реалізації домовленостей між Кабінетом Міністрів України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, зафіксованих у протоколі від 25 жовтня 2010 року, а також у зв'язку із загостренням соціально-економічних проблем освітян, спричинених заходами щодо оптимізації мережі навчальних закладів, пленум Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Звернутися до Федерації профспілок України стосовно доцільності входження Федерацією профспілок України у колективний трудовий спір з Кабінетом Міністрів України з питань порушення положень Генеральної угоди щодо відповідності розмірів посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати.

2. Звернутися до Президента України Януковича В.Ф. з приводу необхідності забезпечення конституційних прав на доступність дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної освіти в комунальних навчальних закладах та їх розвитку.

3. Звернутися до Голови Верховної Ради Литвина В.М. щодо необхідності вжиття заходів для продовження мораторію на закриття загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості, а також недопущення ліквідації, закриття та реорганізації інших навчальних закладів, що сприятиме забезпеченню трудових прав працівників освіти.

4. Звернутися до Кабінету Міністрів України з приводу необхідності передбачення під час  перегляду Державного бюджету України на 2011 рік за підсумками першого кварталу обсягів фінансування галузі, необхідних для реалізації положень Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 926 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні» в частині поетапного підвищення розмірів оплати праці педагогічних і науково-педагогічних працівників, поширення 20-відсоткової надбавки на всі категорії педагогічних працівників, а також зменшення розриву між розміром посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та законодавчо встановленою мінімальною заробітною платою відповідно до положень Генеральної угоди.

         5. Звернутися до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо необхідності призупинення дії наказу Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 р. № 930 «Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників», завершення процедури атестації педагогічних працівників за раніше встановленими правилами, її удосконалення з урахуванням пропозицій та зауважень галузевої Профспілки.

         6. З метою відстоювання трудових, соціально-економічних прав та інтересів освітян провести масові акції протесту:

- 21 березня 2011 року в столиці АР Крим, обласних центрах, м. Севастополі;

- 22 березня 2011 року у місті Києві за участю організаційних ланок Профспілки (відповідно до квоти).

7. Бюро президії ЦК Профспілки забезпечити підготовчу та організаційну роботу для проведення акції протесту у м. Києві.

 

 

 

Голова Профспілки                                                       Г.Ф.Труханов

post-plenum-diyi-ck-akcija.doc [116 Kb] (cкачувань: 40)

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці