Авторизація|

Студентська профспілкова асоціація м. Києва


1 липня 1999 року за ініціативи Київської міської ради профспілки працівників освіти і науки відбулася установча конференція, на якій була створена Студентська профспілкова асоціація м.Києва. Асоціація створена з метою координації спільних дій профспілкових організацій студентів на захист прав та інтересів студентської молоді в органах державної влади, громадських, громадсько-політичних та інших структурах.
Органами управління СПА м. Києва є Конференція, Рада, Правління.
На сьогоднішній день Студентська профспілкова асоціація м.Києва є найбільш масовою і дієвою студентською організацією в столиці України. Загальна чисельність членів асоціації понад 200 тисяч студентів ВНЗ міста Києва.


Основні напрями діяльності СПА м. Києва

  • Соціальний захист, відстоювання прав та інтересів студентства.

  • Координація та методичне забезпечення діяльності студентських профспілкових організацій.

  • Сприяння розвитку студентського гуртожитку.

  • Створення умов для реалізації студентських ініціатив.

  • Сприяння розвитку студентської наукової творчості.

  • Студентське оздоровлення.

  • Студентський спорт.По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

02.вересня

З Днем знань!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці