Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany
Правила Эксперт
Відповідь
11 січня 2019

Так, незалежно від перерви у роботі за педагогічним працівником зберігається присвоєна за результатами останньої атестації категорія. 

Відповідь
11 січня 2019

Законодавством не обмежено перелік посад, які не можуть тимчасово виконувати інші працівники. При цьому, варто пам'ятати, що, наприклад, доплата за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників не встановлюється керівникам бюджетних установ, закладів та організацій, їх заступникам, керівникам структурних підрозділів цих установ, закладів та організацій, їх заступникам.

Група Продовженого Дня

Категорія: Загальні|14 листопада 2018
Відповідь
11 січня 2019

Посадові обов'язки вчителів початкових класів та вихователів групи продовженого дня визначаються посадовими інструкціями працівників, затвердженими керівником закладу. З посадовою інструкцією працівника має бути ознайомлено при прийомі на роботу.

Додаткова відпустка

Категорія: Надання відпусток|14 листопада 2018
Відповідь
11 січня 2019

Для надання відповіді на зазначене питання Вам необхідно конкретизувати вид додаткової відпустки.

Доброго дня!

Чи має вчитель право (згідно законодавства та якої саме статті, бо на п. 4.2.7. Галзевої угоди директор не зважає) не передавати свої роки спеціалістам з 5-9кл.та не давати письмової згоди,і відповідно мати не 18 год/тиждень, а , н-д, 23год./тиждень згідно навчального плану.

 Річ у тім, що наш директор не дозволяє вч. поч.кл. мати більше 18год., і не звертає ніякої уваги на письмову відмову вчителів, а , навпаки, погрожує нікуди не звертатися, бо " ніхто не допоможе". Як бути вчителям?Куди звертатися? Чи дійсно у вчителя початкових класів має бути тільки 18год і ні години більше? 

 

Якщо ,згідно законодавству, обсяг навчальної педагогічної роботи граничними розмірами не обмежений,як відстояти свої права на викладання 23год./тиждень, а не 18год.?

 

Та якими іншими видами педагогічної діяльності нас мали б довантажувати, якщо вч. не може ,н-д, викладати анг.мову, бо нас ніколи не довантажють,

а ,навпаки, розвантажують до 18год./тиждень, без нашої письмової згоди.

 

Будь ласка,допоможіть вияснити дану ситуацію.

Зазадалегідь вдячна за увагу та пораду. 

 

Відповідь
25 червня 2018

Згідно з п.64 Інстуркції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102 (із змінами і доповненнями), тривалість викладацької роботи вчителя для встановлення йому ставки заробітної плати складає 18 годин на тиждень.Якщо при вилученні у вчителя початкових класів годин фізкультури чи інших предметів відбулося зменшення тарифної ставки (менше 18 навчальних годин) без згоди педагогічного працівника, це є порушенням законодавства. 

Вихід з декрету

Категорія: Загальні|10 червня 2018
Відповідь
11 червня 2018

Особа, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, може у будь-який час перервати цю відпустку і стати до роботи. В разі видання наказу про вихід з відпустки з 14.08 та подальшого подання працівницею заяви про вихід з 19.06, попередній наказ має бути скасованим.

Відповідь
11 червня 2018
За  працівниками, які перервали роботу на педагогічній посаді  (незалежно  від тривалості перерви у роботі), зберігаються 
присвоєні за результатами останньої атестації кваліфікаційні категорії та педагогічні звання. Атестація таких працівників здійснюється
не пізніше ніж через два роки після прийняття їх на роботу.