Авторизация| Регистрация
Правила Эксперт

зарплата

Категорія: Оплата праці|30 листопада 2017
Відповідь
16 січня 2018

Посадовий оклад музичних керівників ДНЗ, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень магістра, спеціаліста, бакалавра або молодшого спеціаліста встановлюється за 12 тарифним розрядом, станом на січень 2018 року це 3735 грн. Відповідно на додаткових 0,5 ставки - 1867,5.

Надбавка за складність і напруженість у роботі в м. Києві - 20% посадового окладу (як правило виплачується на ставку, навіть якщо працівник має навантаження на 1,5 ставки) - 747 грн.

Надбавка за престижність педагогічної праці (20% посадового окладу на все навантаження) - 1120 грн.

Надбавка за вислугу років (при наявності педстажу більше 20 років) (на все навантаження) - 1680 грн.

Підвищення ставок заробітної плати за звання, присвоєні за наслідками атестації, здійснюється лише за період роботи на посадах, на яких були присвоєні відповідні звання. у випадках переходу працівника з одного закладу до іншого на однакові посади або на посади, які відповідають профілю предмету, дисципліни, що викладається, доплата за звання зберігається до чергової атестації.

Відповідь
16 січня 2018

Робочий час вихователів ГПД загальноосвітніх навчальних закладів регулюється графіком роботи вихователів ГПД, складеним відповідно до їхнього педагогічного навантаження на тиждень та затвердженим наказом керівника навчального закладу.

Педагогічне навантаження вихователя ГПД – 30 годин виховної роботи протягом навчального тижня, що становить тарифну ставку. Відповідно, педагогічне навантаження на 0,5 ставки у вихователя ГПД складає 15 годин на тиждень. 

Трудові права

Категорія: Загальні|29 листопада 2017
Відповідь
14 грудня 2017

Переведення працівника з безстрокового трудового договору на строковий без його згоди є порушенням прав працівника.

Відповідь
14 грудня 2017

Відповідно до Закону України "Про відпустки" на період відпустки, у тому числі по догляду за дитиною до досягнення трирічного віку, зберігається місце роботи (посада) та заробітна плата (допомога).

Пунктом 6.3.2 Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України передбачено, що на період відпустки працівників, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною, години навчального навантаження тимчасово передаються іншим вчителям, викладачам. Після закінчення відпустки педагогічні працівники забезпечуються навантаженням, встановленим при тарифікації на початок навчального року.

Таким чином, при виході з відпустки по догляду за дитиною до досягнення трирічного віку за Вами має зберігатися Ваша заробітна плата, а відтак і обсяг педагогічного навантаження.

 

догана

Категорія: Загальні|3 листопада 2017
Відповідь
14 грудня 2017

Відомості про оголошення догани, на відміну від заохочення, до трудової книжки не заносяться.

Відповідь
10 жовтня 2017

Радимо Вам звернутися до профспілкової організації щодо складення позову та представництва інтересів у суді для захисту честі, гідності та ділової репутації.

Відповідь
10 жовтня 2017
До  20  жовтня  атестаційна  комісія  має затвердити списки педагогічних   працівників,   які   атестуються,   графік   роботи 
атестаційної комісії, прийняти рішення щодо перенесення строку чергової атестації (в разі необхідності). Тому перше засідання атестаційної комісії може бути проведене 10 жовтня.