ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany
Правила Эксперт
Питання-відповідь » Загальні » Профспілкові виплати

Профспілкові виплати

Категорія: Загальні|19 грудня 2018

Добрий день. Маю невелике питання, проте пошуки відповіді в мережі інтернет не дали бажаного результату. Мене цікавить в який термін профспілка повинна виплатити матеріальну допомогу працівнику? Візьмемо за приклад разова допомога при реєстрації шлюбу. В який максимальний термін профспілка повинна виплатити кошти, починаючи від дати подання заяви?

26 грудня 2018

Здійснення видатків профспілкових організацій проводиться відповідно до установчих та інших документів, на підставі яких діє профспілкова організація. Заява згідно з Законом України "Про звернення громадян" за загальним правилом має бути розглянутав продовж місяця.