Авторизація|
Правила Эксперт
Питання-відповідь » Загальні » Педагогічний стаж

Педагогічний стаж

Категорія: Загальні|19 лютого 2020

Працюю на посаді інженера з охорони праці  в ПТНЗ. В цьому ж навчальному закладі викладаю предмет "Охорона праці" з 2012 року. В 2015 році атестувалася як викладач предметів професійно-теоретичної підготовки. З вересня 2015 року  щорічно читаю години охорони праці в обсязі до 50 год. на рік. Чи маю я право атестуватися як викладач в 2020 році? Чи зараховується мені така викладацька діяльність до педагогічного стажу? Яким чином нараховується педагогічний стаж таким працівникам як я? Щиро дякую за роз'яснення. 

Вопрос
20 лютого 2020
Згідно з п. 4 Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних 
закладів і установ освіти, затвердженого постановою КМУ від 31 січня 2001 р. № 78, працівникам підприємств, установ,
організацій, які крім основної роботи займалися викладацькою роботою у навчальних закладах обсягом не менше ніж
180 годин на навчальний рік, до стажу педагогічної роботи для виплати надбавки за вислугу років зараховуються
місяці, протягом яких проводилася викладацька робота. Якщо у такому випадку викладацька робота - менше 180 годин на рік,
для виплати надбавки за вислугу років, такі періоди не зараховуються в стаж педагогічної роботи.
Так, працівника, який здійснює викладацьку роботу за суміщенням можна атестувати. Типове положення про атестацію не містить заборони щодо атестації таких працівників.