Авторизация| Регистрация
Правила Эксперт
Відповідь
10 жовтня 2017
 Вчителі  та  викладачі,  які  мають  педагогічне навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета, 
який викладають за спеціальністю. У цьому випадку присвоєна кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне
навантаження. Необхідною умовою при цьому є підвищення кваліфікації з предметів інваріантної складової змісту загальної
середньої освіти.
Відповідь
10 жовтня 2017

Згідно з Типовими штатними нормативи загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України 06.12.2010 № 1205, за наявності двадцяти одного і більше класів має бути введено не менше 0,5 штатної одиниці посади заступника директора з виховної роботи.

Відповідь
10 жовтня 2017

Матеріальна допомога за рахунок коштів Профспілки виплачується згідно з рішенням виборного органу профспілкової організації. Так, у виплаті допомоги Вам може бути відмовлено, якщо документами первинної профсппілкової організації, наприклад, Положенням про надання матеріальної допомоги не передбачено інше.

Відпустка

Категорія: Загальні|2 травня 2017
Відповідь
3 травня 2017

Інвалідам III групи надається щорічна основна відпустка тривалістю 26 календарних днів.

Відповідь
3 травня 2017

 У разі звільнення керівних, педагогічних, наукових і науково-педагогічних працівників навчальних закладів та навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, які до звільнення пропрацювали не менш як 10 місяців, грошова компенсація виплачується за не використані ними дні щорічної основної відпустки з розрахунку повної її тривалості. Таким чином, компенсацыя за невикористану Вами відпустку має здійснюватися з розрахунку 56 календарних днів.

виконання обов'язків

Категорія: Оплата праці|27 квітня 2017
Відповідь
4 травня 2017

Законодавство не містить заборони щодо покладення на завідувача господарством виконання обов'язків директора ДНЗ на час його відсутності. Порядок оформлення, а також оплати тимчасового замісництва регулюється роз'ясненням Держкомпраці СРСР і Секретаріату ВЦРПС від 29.12.1965 р. №30/39 "Про порядок оплати тимчасового замісництва" із внесеними змінами від 11.12.1986р. Зазначені нормативні акти законодавства СРСР діють на території України відповідно до Постанови Верховної Ради України від 12.09.91 р. № 1545-XII ( 1545-12 ) "Про порядок тимчасової дії на території України деяких актів законодавства Союзу РСР".

Відповідь
4 травня 2017
Умовою чергової атестації педагогічних працівників є обов'язкове проходження не рідше одного разу на п'ять років підвищення кваліфікації. При атестації, працівника, який раз у п'ять рокыв не пройшов підвищення кваліфікації, може бути визнано таким, що не відповідає посаді. Разом з тим, Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників не передбачено можливості, зняття кваліфікаційної категорії не під час атестації. Тому до атестації Вам мають незалежно від проходження підвищення кваліфікації оплачувати за категорією, присвоєною при останній атестації.