Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany
Правила Эксперт

Відпустка

Категорія: Загальні|2 травня 2017
Відповідь
3 травня 2017

Інвалідам III групи надається щорічна основна відпустка тривалістю 26 календарних днів.

Відповідь
3 травня 2017

 У разі звільнення керівних, педагогічних, наукових і науково-педагогічних працівників навчальних закладів та навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, які до звільнення пропрацювали не менш як 10 місяців, грошова компенсація виплачується за не використані ними дні щорічної основної відпустки з розрахунку повної її тривалості. Таким чином, компенсацыя за невикористану Вами відпустку має здійснюватися з розрахунку 56 календарних днів.

виконання обов'язків

Категорія: Оплата праці|27 квітня 2017
Відповідь
4 травня 2017

Законодавство не містить заборони щодо покладення на завідувача господарством виконання обов'язків директора ДНЗ на час його відсутності. Порядок оформлення, а також оплати тимчасового замісництва регулюється роз'ясненням Держкомпраці СРСР і Секретаріату ВЦРПС від 29.12.1965 р. №30/39 "Про порядок оплати тимчасового замісництва" із внесеними змінами від 11.12.1986р. Зазначені нормативні акти законодавства СРСР діють на території України відповідно до Постанови Верховної Ради України від 12.09.91 р. № 1545-XII ( 1545-12 ) "Про порядок тимчасової дії на території України деяких актів законодавства Союзу РСР".

Відповідь
4 травня 2017
Умовою чергової атестації педагогічних працівників є обов'язкове проходження не рідше одного разу на п'ять років підвищення кваліфікації. При атестації, працівника, який раз у п'ять рокыв не пройшов підвищення кваліфікації, може бути визнано таким, що не відповідає посаді. Разом з тим, Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників не передбачено можливості, зняття кваліфікаційної категорії не під час атестації. Тому до атестації Вам мають незалежно від проходження підвищення кваліфікації оплачувати за категорією, присвоєною при останній атестації. 
Відповідь
28 квітня 2017

Щорічна додаткова відпустка, передбачена статтею 7 та пунктами 1 і 2 частини першої статті 8 цього Закону, надається понад щорічну основну відпустку за однією підставою, обраною працівником. Це означає, що щорічна додаткова відпустка надається або на підставі ст.7, або на підставі ч.1 ст.8, або на підставі ч.2 ст.8

Вихід з профкому

Категорія: Загальні|1 квітня 2017
Відповідь
5 квітня 2017

1.Колективний договір укладається між роботодавцем з однієї сторони і одним або кількома профспілковими органами, а у разі відсутності таких органів - представниками працівників, обраними і уповноваженими трудовим колективом з іншої сторони.

2. Працівники, які вийшли з профспілки втрачають право на захист профспілкою їхніх індивідуальних трудових, соціально-економічних інтересів.

надбавка за вислугу років

Категорія: Загальні|29 березня 2017
Відповідь
28 квітня 2017

Ні, стаж роботи бібліотекарем та стаж роботи на педагогічній посаді не сумуються при підрахунку стажу, який дає право на надбавку за вислугу років.