Авторизація|
Правила Эксперт

оплата праці

Категорія: Оплата праці|4 березня 2014
Відповідь
5 березня 2014

За всі години заміни Вам має бути здійснена додаткова оплата праці. При заміщенні тимчасово відсутнього вчителя, яке тривало до двох місяців, проводиться погодинна оплата праці. Якщо заміщення триває більше двох місяців, то оплата праці здійснюється, виходячи з місячної ставки зазаробітної плати (посадового окладу).

Відповідь
4 березня 2014

Кваліфікаційна категорія "спеціаліст ІІ категорії", "спеціаліст І категоріі" присвоюється атестаційними комісіями І рівня. Якщо в закладах не створено атестаційні комісії, то присвоєння І та ІІ категорії здійснюється атестаційними комісіями ІІ рівня.

Характеристику педагогічного працівника до атестаційної комісії подає керівник навчального закладу. Атестаційний лист підписується головою та членами атестаційної комісії.

Відповідь
3 березня 2014

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників педагогічне звання "вчитель-методист" може присвоюватися педагогічним працівникам, які мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії", здійснюють науково-дослідну і науково-методичну діяльність, мають власні методичні розробки , які пройшли апробацію і схвалені науково-методичними установами або професійними об'єднаннями викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, закладів післядипломної освіти.

Класне керівництво

Категорія: Загальні|2 березня 2014
Відповідь
2 березня 2014

Згідно з Положенням про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОНУ від 06.09.2000 #434, обов'язки класного керівника покладаються на педагогічного пррацівника чи досвідченого майстра виробничого навчання за його згодою. Тому працівник має право на відмову від класного керівництва.

лікарняні

Категорія: Загальні|1 березня 2014
Відповідь
2 березня 2014

Відповідно до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров'я від 13.11.2001 року #455, листок непрацездатності у разі стаціонарного лікування важкохворої дитини віком від 6 до 14 років видається одному з працюючих членів сім'ї, або іншій працюючій особі, яка здійснює догляд за дитиною, на період, коли за висновком ЛКК дитина потребує індивідуального догляду.

У разі стаціонарного лікування дітей до 14 років, інфікованих вірусом імунодефіциту людини (СНІД) або хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, листок непрацездатності видається на весь період перебування дитини в стаціонеарі одному з працюючих батьків або особі, що його замінює та здійснює догляд за дитиною.

Рабочие дни

Категорія: Оплата праці|1 березня 2014
Відповідь
3 березня 2014

Кількість робочих днів впливає на розмір заробітної плати у тому разі, коли працівникові виплачуються суми, які розраховуються із розміру середньоденної заробтної плати, наприклад відпускні чи дні тимчасової працездатності.

Зарплата

Категорія: Оплата праці|1 березня 2014
Відповідь
2 березня 2014

На ставку: посадовий оклад - 1474 грн., надбавка за престижність педагогічної праці - 295 грн., за складність і напруженість у роботі (якщо Ви працюєте в Києві) - 295 грн, за вислугу років - 147 грн. (якщо стаж педагогічної роботи - 3 роки). Разом - 2211 грн. На 0,8 ставки - 1769 грн. Заробітна плата після вирахування загальнообов'язкових зборів і платежів - 1450 грн.(розрахунок для м. Києва, суми заокруглені).