Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany
Правила Эксперт
Відповідь
13 лютого 2014

Тренерам-викладачам ДЮСШ виплата грошової винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов'язків здійснюється не відповідно до ст. 57 Закону України "Про освіту", а відповідно до Порядку виплати щорічної грошової винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків окремим категоріям працівників спортивних шкіл усіх типів та спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, затвердженого наказом Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту від 29.12.2002 N 2850.

 

Відповідь
15 лютого 2014

Пунктом 3.25 Типового положення про атестацію педагогічних працівників передбачено можливість вителів та викладачів мати навантаження з декількох предметів. Атестація вчителя при цьому проводиться з того предмету, який учитель викладає за спеціальністю. Для того, щоб категорія, встановлена за результатами атестації, розповсюджувалася на все педагогічне навантаження, вчитель повинен пройти підвищення кваліфікації з предметів інваріантної складової змісту загальної середньої освіти. Для поширення категорії на навантаження варіантної складової загальної середньої освіти підвищення кваліфікації проходити не обов'язково.

Трудові відносини

Категорія: Загальні|12 лютого 2014
Відповідь
12 лютого 2014

Відповідно до п. 4.1 Типового положення про атестацію педагогічних працівників викладачі професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, атестуються на відповідність посаді за умови наявності повної вищої педагогічної освіти або повної вищої освіти та проходження спеціальної педагогічної підготовки. Більш конкретні вимоги щодо освіти працівника можуть міститися у посадовій інструкції працівника, розробленій у ВНЗ, чи у статуті ВНЗ.

оплата праці

Категорія: Загальні|12 лютого 2014
Відповідь
12 лютого 2014

Роботодавець має право на час Вашої відсутності прийняти на посаду музичного керівника іншого працівника чи покласти виконання обов'язків музкерівника на працівника Вашого закладу (якщо освіта працівників дозволяє виконувати ці обов'язки).

оплата праці

Категорія: Оплата праці|10 лютого 2014
Відповідь
12 лютого 2014

Якщо Ви переходили з посади учителя ЗНЗ на посаду вихователя після січня 2012 року (саме з цього місяця діє норма щодо збереження категорії при переході працівника з одного навчального закладу до іншого), Вам має оплачуватися робота, виходячи зі ставки вихователя І карегорії.

педстаж

Категорія: Загальні|10 лютого 2014
Відповідь
11 лютого 2014

Відповідно до Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31січня 2001 року #78, основним документом для виплати надбавки є трудова книжка працівника. Тому доцільно, щоб визначення стажу, який дає право на виплату надбавки чи зміну її розміру, здійснювали працівники тієї установи, де зберігаються трудові книжки. Оскільки законодавством не передбачено, хто саме має визначати розмір надбавок, то питання про розподіл цих обов'язків, як правило, вирішується керівництвом управління освіти.

Відповідь
9 лютого 2014

Якщо Ви переходили з посади учителя на посаду вихователя і за Вами збереглася відповідно до п. 3.27 Типового положення про атестацію педагогічних працівників кваліфікаційна категорія, то при наступній атестації Вам може бути присвоєно вищу категорію чи підтверджено першу категорію. Якщо ж Ви, нариклад, працювали на посаді учителя та одночасно на посаді вихователя (без категорії) за сумісництвом, де ще не проводилася атестація Вас як вихователя, то в даному випадку присвоєння кваліфікаційної категорії має здійснюватися з дотриманням принципу послідовності.