Авторизація|
Правила Эксперт

Оплата праці

Категорія: Загальні|26 лютого 2014
Відповідь
26 лютого 2014

Відповідно до Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України, затвердженого наказом МОН України від 08.04.1993 року #93, студентам останніх курсів вищих навчальних закладів, які навчаються без відриву від виробництва, і за рішенням кафедри (предметних, циклових комісій) направляються для проходження практики, керівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності надають додаткову місячну відпустку без збереження заробітної плати на підставі довідок вищих навчальних закладів про строк практичної підготовки. На період указаної відпустки студентам призначається стипндія у розмірі не менше мінімальної заробітної плати за рахунок відповідних підприємств, установ, організацій.

Відповідь
26 лютого 2014

Навантаження учителя за основним місцем роботи граничними розмірами не обмежується. Якщо учитель працює в іншій школі за сумісництвом, то загальна тривалість роботи протягом місяця на роботі за сумісництвом не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу. Оскільки робочий час учителя, який працює на ставку, складається з тижневого навантаження - 18 навчальних годин та інших видів педагогічної діяльності, то половина місячної норми робочого часу не буде перевищуватися, якщо учителеві на роботі за сумісництвом буде встановлено навантаження не більше 9 годин на тиждень.

загальні

Категорія: Розподіл педнавантаження|25 лютого 2014
Відповідь
26 лютого 2014

1.Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників на відповідність посаді атестуються вихователі ДНЗ, які мають повну вищу педагогічну освіту зі спеціальності дошкільна освіта, дошкільне виховання або які мають дві освіти, одна з яких - неповна вища педагогічна або базова педагогічна з цієї самої спеціальності, а друга - повна вища педагогічна за іншим фахом. Таким чином, освіти за спеціальнісю вчитель фізичного виховання недостатньо для роботи на посаді вихователя ДНЗ.

2. Обов'язки інструктора з фізичного виховання визначаються посадовою інструкцією, затвердженою керівником закладу. З посадовою інструкцією Вас повинні були ознайомити під розписку. 

Оплата праці

Категорія: Оплата праці|25 лютого 2014
Відповідь
27 лютого 2014

Посадовий оклад працівника 9 тарифного розряду на сьогодні складає 1474 грн. Надбавка за престижність педагогічної праці - 295 грн., надбавка за складність і напруженість у роботі (в м. Києві) - 295 грн., надбавка за вислугу років - від 147 грн. до 442 грн. (залежно від стажу).

Тарифний розряд

Категорія: Оплата праці|25 лютого 2014
Відповідь
25 лютого 2014

На сьогодні посадовий оклад працівника 9 тарифного розряду складає 1474 грн. 9 розряд встановлюється, наприклад, вчителю без категорії, який здобув вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем "спеціаліст", "магістр".

Умови праці

Категорія: Загальні|25 лютого 2014
Відповідь
25 лютого 2014

Законодавство не містить тлумачення поняття "звичайні виробничі умови", тому ралимо Вам зернутися до медичної установи, МСЕК якої встановлювала інвалідність для конретизації медичного висновку.

Подяка і догана

Категорія: Загальні|25 лютого 2014
Відповідь
25 лютого 2014

Притягувати працівників до дисциплінарної відповідальності може керівник закладу, оголошувати подяку може як керівник закладу, так і інші особи.