Авторизація|
Правила Эксперт

Атестуюсь на спеціаліста вищої категорії на осовнові пункта 4.9 - парцюю у ВУЗі 3-4 рівня стаж роботи 13 років, кандидат наук з фіз вих та спорту, доцент ( понад 40 статтей, більше 10 у фахових виданнях, 4 методичні посібники та рекомендації - 2 з яких стосуються школи, один з них з грифом) чи можу я розраховувати що атестаційна комісія присвоїть мені звання "учитель-методист" зважаючи на:
пункт 5.1 . За результатами атестації педагогічним працівникам, які досягли високих показників у роботі, присвоюються педагогічні звання «учитель-методист», 
2 частини пункту 5.2 ... здійснюють науково-методичну і науково-дослідну діяльність, мають власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені науково-методичними установами або професійними об'єднаннями викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, закладів післядипломної освіти
Дякую.

Відповідь
24 листопада 2016

Інструктори з фізкультури ДНЗ, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень магістра, спеціаліста, бакалавра або молодшого спеціаліста, вищої категорії встановлюється 10 тарифний розряд, першої категорії - 9, другої категорії - 8, без категорії - 7. При цьому фахівцям, які не мають освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до введення в дію Закону України "Про освіту" - середньої спеціальної освіти), установлюється 7 тарифний розряд. Тарифні розряди встановлюються за наслідками атестації відповідно до кваліфікаційних вимог.

Відповідь
24 листопада 2016

Атестація працівника може бути перенесена на один рік у разі його тривалої непрацездатності або при переході у рік проведення чергової атестації на роботу до іншого навчального закладу та з інших поважних причин. Вичерпного переліку поважних причин для перенесення атестації законодавством не встановлено, як і переліку документів, які підтверджують поважні причини. Тому питання про поважність чи неповажність причини для перенесення атестації вирішує атестаційна комісія.