Авторизація|
Правила Эксперт

Добрий день!підкажіть будь-ласка мені.Якщо вчитель наприклад отримав кандидата наук то на яке пыдвищення вын може йти?

Вопрос
21 серпня 2014
  Педагогічні працівники, які мають наукові ступені, вчені  або почесні  звання,  якщо  їх  діяльність  за  профілем  збігається з наявним науковим ступенем, ученим (почесним) званням, атестуються без додержання послідовності в присвоєнні кваліфікаційних категорій та строку проведення позачергової атестації. Наприклад, учитель без категорії, який має науковий ступінь кандидата наук та діяльність якого за профілем збігається з науковим ступенем, може атестуватисяодразу на вищу категорію.
Окрім того, педагогічні  працівники,  яким у міжатестаційний період присуджено наукові ступені або присвоєно вчені звання, атестуються без  попереднього  проходження  підвищення  кваліфікації (якщо їх діяльність за профілем збігається з присудженим науковим ступенем або присвоєним вченим званням).
За науковий ступінь доктора наук встановлюється доплата -  у граничному розмірі 25 відсотківпосадового окладу (ставки заробітної плати), кандидата наук - у граничному розмірі 15 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати). Зазначена доплата встановлюється працівникам, якщо їхня діяльність за профілем збігається з наявним науковим ступенем. Відповідність ученого звання та наукового ступеня профілю діяльності працівника на займаній посаді визначається керівником навчальних закладів, установ освіти та наукових установ.