Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany
Правила Эксперт
Відповідь
6 січня 2016

За педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого, а також на інші педагогічні посади у цьому самому закладі, зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання до наступної атестації. Наступна атестація може бути проведеня у 2015-2016 н.р. на новому місці роботи.

атестація

Категорія: Атестація педпрацівників|20 вересня 2015
Відповідь
20 вересня 2015

Працівник, який перебуває на посаді вихователя, повинен атестуватися за цією посадою. Якщо такий працівник за суміщенням чи сумісництвом виконує обов'язки учителя англійської мови, він повинен атестуватися за обома посадами. 

атестація

Категорія: Атестація педпрацівників|15 вересня 2015
Відповідь
16 вересня 2015

Якщо Ви перебуваєте на посаді вихователя ГПД, а не вчителя, то Вас можуть атестувати за посадою вихователя.  Якщо ж ви перебуваєте на посаді учителя, а у попередні роки лише виконували навантаження вихователя ГПД, Вас повинні атестувати за посадою учителя.