Авторизація|
Правила Эксперт
Питання-відповідь » Атестація педпрацівників » відміна присвоєного звання

вихователь з середньою спеціальною освітою. під час чергової атестації присвоєно звання старший вихователь. потім було зясовано, що це суперечить закону України Про освіту. це звання замінили на звання вихователь-методист. Звернулася у відділ освіти про те щоб вихователь-методист не присвоювали, а старший вихотель скасували так як це суперечить закону. З невідомих причин відмовили.Які повинні бути  дії відділу освти, щоб відмінити незаконно ними ж присвоєне звання?

Вопрос
22 грудня 2014

Типове положення про атестацію педагогічних прцівників не дозволяє зійснювати без рішення атестаційної комісії заміну звання, навіть у тому разі, якщо його було присвоєно незаконно.

Відповідно до п. 3.30 Типового положення про атестацію педагогічних працівників кваліфікаційна категорія та педагогічне звання, присвоєні педагогічному працівнику за результатами атестації, можуть змінюватися лише за рішенням атестаційної комісії.

Тому для встановлення невідповідності працівника раніше присвоєному званню за поданням керівника навчального закладу чи педагогічної ради, може бути проведена позачергова атестація працівника.