Авторизація|
Правила Эксперт
Питання-відповідь » Надання відпусток » відпустка чоловікам у зв’язку з народженням дитини

Доброго вечора. Чи має право мій чоловік на оплачувану відпустку у зв’язку з народженням нашої дитини?

Вопрос
20 січня 2017

Згідно зі ст.25 Закону України "Про відпустки" відпустка без збереження заробітної плати надається в обов'язковому порядку чоловікові, дружина якого перебуває у післяпологовій відпустці (за його бажанням) - тривалістю до 14 календарних днів. Оплачувана відпустка може надаватися, якщо це передбачено колективним договором підприємства, установи, організації, де працює працівник.