Авторизація|
Правила Эксперт

Доброго  вечора! Працюю в школі вчителем історії. Викладаю мистецтво (пройшла відповідні курси), так як годин історії не вистачає на ставку. В школі є вчитель музики, який не має пед.освіти (інститут культури здається, організатор масових заходів) і він є сумісником. При розподілі попереднього тижнового навантаження висуває претензії до мене, адміністрації закладу, бо йому не дають години мистецтва в тих класах, де він читав музику, а надають їх мені. Чи правильно діє директор? 

Вопрос
11 червня 2018

Відповідно до закону України «Про загальну середню освіту», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 15 квітня 1993 року № 102, педагогічне навантаження вчителя загальноосвітнього навчального закладу незалежно від підпорядкування, типу та форми власності обсягом менше тарифної ставки встановлюється тільки за його згодою.

Навчальне навантаження між учителями, викладачами та іншими педагогічними працівниками розподіляється директором установи за узгодженням із профспілковим комітетом залежно від кількості годин, передбачених навчальними планами, наявності педагогічних кадрів та інших конкретних умов, що склались у закладі (з дотриманням Кодексу законів про працю України).