Авторизация| Регистрация
Правила Эксперт
Питання-відповідь » Розподіл педнавантаження » педнавантаження вч. початкових класів

Доброго дня!

Чи має вчитель право (згідно законодавства та якої саме статті, бо на п. 4.2.7. Галзевої угоди директор не зважає) не передавати свої роки спеціалістам з 5-9кл.та не давати письмової згоди,і відповідно мати не 18 год/тиждень, а , н-д, 23год./тиждень згідно навчального плану.

 Річ у тім, що наш директор не дозволяє вч. поч.кл. мати більше 18год., і не звертає ніякої уваги на письмову відмову вчителів, а , навпаки, погрожує нікуди не звертатися, бо " ніхто не допоможе". Як бути вчителям?Куди звертатися? Чи дійсно у вчителя початкових класів має бути тільки 18год і ні години більше? 

 

Якщо ,згідно законодавству, обсяг навчальної педагогічної роботи граничними розмірами не обмежений,як відстояти свої права на викладання 23год./тиждень, а не 18год.?

 

Та якими іншими видами педагогічної діяльності нас мали б довантажувати, якщо вч. не може ,н-д, викладати анг.мову, бо нас ніколи не довантажють,

а ,навпаки, розвантажують до 18год./тиждень, без нашої письмової згоди.

 

Будь ласка,допоможіть вияснити дану ситуацію.

Зазадалегідь вдячна за увагу та пораду. 

 

Вопрос
25 червня 2018

Згідно з п.64 Інстуркції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102 (із змінами і доповненнями), тривалість викладацької роботи вчителя для встановлення йому ставки заробітної плати складає 18 годин на тиждень.Якщо при вилученні у вчителя початкових класів годин фізкультури чи інших предметів відбулося зменшення тарифної ставки (менше 18 навчальних годин) без згоди педагогічного працівника, це є порушенням законодавства.