Авторизація|
Правила Эксперт
Питання-відповідь » Розподіл педнавантаження » цивільно-правова угода і педнавантаження

Працюю на декретному місці. Маю 11 годин укр. мови та літератури. Призначено з Нового року директором мовника і звільняються години у двох класах. Пані директор пропонує ці години за умови, що я підпишу цивільно-правову угоду. Якщо не погоджуюсь, вона шукає на ці години іншого вчителя. Чи має вона право не довантажувати мене годинами без угоди?Якими повинні бути мої дії, щоб отримати ці години?При всьому цьому, являюсь класним керівником і хотіла години у своєму класі, у чому вона мені відмовила і пропонує випускний 9 клас і 4 дітей 8 класу на індивідуальному плані. Що робити? 

Вопрос
11 січня 2019

Згідно з п. 4.2.7 Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016 -2020 роки  з метою створення педагогічним, науково-педагогічним працівникам відповідних умов праці, які б максимально сприяли забезпеченню продуктивної зайнятості та зарахуванню періодів трудової діяльності до страхового стажу для призначення відповідного виду пенсії при звільненні педагогічних працівників вивільнені години мають  розподілятися, у першу чергу між тими працівниками, які мають неповне тижневе навантаження. 

Тому радимо Вам звернутися до директора закладу освіти з письмовою заявою про надання Вам годин педагогічного навантаження, які вивільнилися, у зв'язку зі звільненням учителя з подальшим призначенням його директором закладу.