Авторизація|
Правила Эксперт

Добрий день. Допоможіть мені у вирішенні мого питання. У 2009 році я була прийнята на роботу у ДНЗ (4 групи) помічником вихователя на 1 ставку. У 2010р. я вступила у ВНЗ (заочно) на спеціальність практичного психолога. У 2011р. мені дали 0,5 ставки психолога та 0,5 ставки вихователя. У 2014 р. завідуюча забрала у мене 0,5 ставки вихователя (мотивуючи тим, що я не маю вищої освіти за даною спеціальністю), залишивши лише 0,5 ставки психолога. У цьому році я вступила у ВНЗ на спеціальність дошкільна освіта (післядипломна освіта). Чи правомірно поступила завідуюча ДНЗ? Скільки часу мені потрібно навчатись на спеціальності дошкільна освіта, щоб отримати ставку вихователя? Дякую. 

Вопрос
3 вересня 2014

Вихователі дошкільних навчальних закладів  повинні мати  повну  вищу  педагогічну  освіту   зі   спеціальності дошкільна освіта,  дошкільне  виховання  або дві освіти, одна з яких - неповна вища педагогічна або  базова  педагогічна  з цієї самої спеціальності,  а друга - повна вища педагогічна освіта за іншим фахом.

Оскільки Ви вже маєте повну вищу освіту за спеціальністю практичний психолог, то для роботи вихователем Вам необхідно отримати неповну вищу педагогічну  (ОКР - молодший спеціаліст) чи базову вищу педагогічну (ОКР - баклавр),чи повну вищу (ОКР -спеціаліст, магістр) освіту зі спеціальності дошкільна освіта,  дошкільне  виховання