Щодо проведення акції протесту

13 жовтня 2016,Головна, Новини
Щодо проведення акції протесту 4 жовтня на нараді з профспілкового активу Київської міської ради профспілок за участю заступника голови ФПУ – Драп’ятого Євгена Михайловича, Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України запропонувала провести широкомасштабну акцію протесту в канікулярний період, а саме 1 листопада. Окрім того, було запропоновано керівництву Федерації профспілок України до 20 жовтня організувати зустріч профспілкового активу з Прем’єр-Міністром України – Гройсманом Володимиром Борисовичем. Головою ФПУ Осовим Г.В. досягнуто домовленість щодо зустрічі профспілкового активу з членами Уряду України 18 жовтня 2016 року. Узв’язку з цим, дата проведення Всеукраїнської акції протесту буде визначена з урахуванням результатів зустрічі.

ОПИТУВАННЯ СПІЛЧАН

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи