Галузеву угоду на 2016-2020 роки - укладено!

25 листопада 2016,Головна, Новини

Галузеву угоду на 2016-2020 роки - укладено!23 листопада 2016 року ЦК Профспілки працівників освіти і науки України та Міністерство освіти і науки України уклали Галузеву угоду на 2016-2020 роки.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич висловила сподівання щодо того, що у акумуляція зусиль влади та профспілки призведе до зростання соціального статусу вчителя, викладача у суспільстві. «Вже у 2017 році педагогічним працівникам планується просування на 2 тарифних розряди» - зауважила міністр.

Олександр Яцунь у своєму виступі зосередив увагу на питаннях оплати праці, стипендіального забезпечення, стимулювання молодих педагогів, поліпшення житлових умов працівників та інших.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України у п’ятиденний термін з дня підписання Угоди (змін) подає її на повідомну реєстрацію та у двотижневий термін з дня реєстрації забезпечує доведення змісту Угоди до керівників органів управління освітою, вищих навчальних закладів, інших закладів освіти, науки. Комітети (ради) Профспілки працівників освіти і науки України також забезпечують профспілкові організації текстами Угоди (змін) у двотижневий термін з дня її реєстрації. Окрім того, текст нової Галузевої угоди після повідомної реєстрації буде оприлюднено на офіційному сайті ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

ОПИТУВАННЯ СПІЛЧАН

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи