22 серпня 2017,Головна, Новини

Серпнева конференція педагогічних працівників «Нова українська школа – 2017-2018 н.р. Старт чи продовження поступу» 22 серпня 2017 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася серпнева конференція педагогічних працівників «Нова українська школа – 2017-2018 н.р. Старт чи продовження поступу».

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич у своєму виступі наголосила на основних тенденціях реформування освіти. За словами Лілії Гриневич має оновитися зміст і результати навчання, методика викладання. Нова школа буде співпрацювати з позашкільними закладами освіти, враховувати індивідуальні здібності дитини. Учителі зможуть готувати власні авторські навчальні програми, обирати підручники, методи, стратегії, засоби навчання.

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) Олена Фіданян зосередила увагу присутніх на питаннях розвитку столичної освіти, зокрема: створенні додаткових місць в дошкільних навчальних закладах, розвитку інклюзивної освіти, активному впровадженні безбар'єрного освітнього середовища та будівництві нових навчальних закладів у Києві.

Під час конференції учасники ознайомилися із запропонованими засобами навчання, формуванням дизайну сучасного освітнього простору, взяли участь у виставках, інтерактивних презентаціях, обговореннях.

01.вересня

З Днем знань!

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»