Перспективний план ІІ півріччя 2017 року

КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРЕЗИДІЯ

ПОСТАНОВА

23.05.2017                                   м. Київ                                       № 21-8

Про затвердження перспективного плану

основних заходів Київської міської організації

Профспілки працівників освіти і науки

України на ІІ півріччя 2017 р.

Ознайомившись з проектом перспективного плану основних заходів КМОППОіНУ на ІІ півріччя 2017 року, президія ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України

постановляє:

1.      Перспективний план основних заходів Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України на ІІ півріччя 2017 р. затвердити (план додається).
  1.      Розмістити перспективний план основних заходів Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України на ІІ півріччя 2017 р. на сайті КМОППОіНУ.
  1.      У разі виникнення потреби надати право голові КМОППОіНУ корегувати перспективний план основних заходів КМОППОНУ на ІІ півріччя 2017 р.
  1.      Контроль за виконанням постанови покласти на заступника голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Геведзе О.О.

Голова                                                                                                                                       О.М. Яцунь

-21-8-Pro-zatv-persp-planu-rob-na-pvr-2017.doc [126 Kb] (cкачувань: 8)

2017 рік оголошено роком первинної профспілкової організації.

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»