Авторизація|

Поради щодо документування профспілкових зборів (конференції), засідання профкому

Поради щодо документування профспілкових зборів (конференції), засідання профкому

 

Прийнято, що в протоколі зборів (конференції), засідань профкому має міститися:

 1. Найменування профспілки та первинної профспілкової організації.
 2. Назва місця проведення зборів (конференції), засідання профкому (м. Київ).
 3. Номер протоколу.

Номер протоколу зборів (конференції), засідання профкому присвоюється відповідно до інструкції з діловодства (затверджено постановою президії ФПУ від 27.06.94 № П-14-7)), що діє у профспілці.

Як правило під номером один (№ 1) буде значитися протокол перших зборів, які відбулися після звітно-виборних зборів (конференції), першого засідання профкому. Нумерація протоколів ведеться в межах повноважень колегіального органу (профкому).

 1. Дата проведення зборів (конференції), засідання профкому.
 2. Кількість членів профспілки, які перебувають на профспілковому обліку (для зборів); для конференції – кількість обраних делегатів; для засідання профкому – кількість обраних членів профкому.
 3. Кількість присутніх: на зборах – членів профспілки; на конференції – делегатів;  на засіданні профкому – назвати повністю прізвище, ім’я, по батькові членів профкому, що взяли участь у його засіданні.
 4. Кількість осіб, запрошених і присутніх на зборах (конференції), засіданні профкому.
 5. Назвати прізвище, ім’я та по батькові, посади присутніх представників вищих за підпорядкуванням та інших органів і організацій.
 6. Склад президії зборів (конференції).
 7. Прізвище та ініціали головуючого (головуючих) на зборах (конференції) та особи, яка була секретарем на них, головуючого на засіданні профкому.
 8. Порядок денний зборів (конференції), зборів активу, засідання профкому та прізвище, ініціали доповідачів, співдоповідачів на зборах (конференції), зборах активу, засіданні профкому.
 9. Прізвище, ініціали, посада тих, хто виступив на зборах (конференції) та короткий зміст їхніх виступів.

До протоколу додаються доповіді, співдоповіді, прийняті рішення, інші документи, списки учасників зборів, делегатів конференції, запрошених.

      Протокол підписується головуючим (головуючими) на зборах (конференції) та секретарем зборів (конференції), головуючим на засіданні профкому.

 

Примітка. При прийнятті профкомом рішень з питань застосування норм статуту профспілки або норм законодавства та інших нормативно-правових актів, у тому числі тих, що діють на підприємстві, в установі, організації, і які в подальшому можуть оскаржувати ся роботодавцем або членом профспілки в судовому порядку, в протоколі слід обов’язково назвати членів профкому, які були присутні на засіданні при прийнятті такого рішення і голосували за його прийняття.

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

02.вересня

З Днем знань!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці