Авторизація|

Постановка на профспілковий облік: алгоритм і нюанси

Уже зовсім скоро розпочнеться новий навчальний рік. А сьогодні в галузі ще йдуть активні "міграційні процеси". Хтось отримав освіту у вищому навчальному закладі і влаштовується на роботу, хтось вирішив змінити місце роботи, перейшовши з однієї школи або дошкільного навчального закладу до іншого, а хтось взагалі вирішив перекваліфікуватися. І дехто, оформивши всі документи на новому місці роботи, забуває про необхідність стати на профспілковий облік. Яким же чином це зробити?

Нагадаємо, що облік членів профспілки ведеться за обліковими картками у первинних профспілкових організаціях, а в нашій галузі це: школа, дитячий садок, вищий навчальний заклад тощо. Прийом на облік членів профспілки проводиться головою профкому, профорганізатором або особою, уповноваженою на це, при пред’явленні квитка та облікової картки члена профспілки.

Методичні рекомендації

 

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці