Микола Васильович

Ставлю питання вдруге ,бо на раніше поставлене відповіді не отримав. Чи маю я право відмовитись від отримання авансованої зарплати . Бухгалтерія змушує мене отримувати 50% зарплати авансом ,посилаючись на вимоги законодавства . Я ж хочу отримувати свою мізерну зарплатню однією сумою .

Профспілка: Відповідно до ст. 24 "Про оплату праці" заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.Розмір заробітної плати за першу половину місяця визначається колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не менше оплати за фактично відпрацьований час з розрахунку тарифної ставки (посадового окладу) працівника.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019