Авторизація|
Світлана

Прошу вашої відповіді ще на таке питання: чи можна атестувати вчителя на встановлення ІІ кваліфікаційної категорії який має 5 років стажу, атестується перший раз, має курси підвищення кваліфікації, освітній рівень якого: магістр філологічних наук, спеціальність - викладач дослідник української мови та літератури. Заява від вчителя прийнята атестаційною комісієюв 2010році.
Профспілка: Листом МОНУ від 22.02.11 року № 1/9-118 надане роз'яснення щодо застосування деяких норм Типового положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з листом кваліфікаційна категорія «спеціаліст» присвоюється педагогічним працівникам з повною вищою освітою, які раніше не атестувалися, тобто наявність у працівника повної вищої педагогічної освіти є достатньою підставою для присвоєння йому кваліфікаційної категорії «спеціаліст». У таких випадках випускникам вищих навчальних закладів, яких прийнято на педагогічні посади, встановлюється кваліфікаційна категорія «спеціаліст» (9 тарифний розряд). Наступна кваліфікаційна категорія присвоюється їм за рішенням атестаційної комісії. Враховуючи, що при прийнятті на роботу таким працівникам вже встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст», за результатами атестації може бути прийняте рішення про присвоєння наступної кваліфікаційної категорії – «спеціаліст другої категорії».

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці