Cвытлана Іванівна
17 років працюю вчителем української мови та літератури. Витяг з наказу по райво:" Призначити вчителя української мови та літератури---- школи на 0,5 ставки заступником директора з виховної роботи з 01 вересня 2010 року" Чи повинні мені доплачувати 20% за престижність педпраці тільки на 0,5 ставки заступника чи 20% на навантаження вчителя?
Профспілка: Якщо Ви працюєте на посаді вчителя та на посаді заступника директора за сумісництвом, надбавка за престижність педагогічної праці повинна нараховуватися за обома посадами.
2017 рік оголошено роком первинної профспілкової організації.

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»