Авторизация| Регистрация
Янина

Я по специальности учитель музыки, преподаю художественную культуру, прошла соответствующие курсы. На следующий год у меня получалось 11 часов музыки + 10 ХК. Но у меня забирают 3 часа, аргументируя это тем, что у учителей ИСТОРИИ часов не хватает. Там ситуация такая: 20,5 часов, 20 часов, 18 часов, 9 часов и 6 часов забрала завуч. Курсы кроме меня никто не проходил. Имеют ли право забирать у меня часы, ведь это предмет художественно-эстетического цикла,а не истории? Не должен ли завуч обеспечить сначала учителей, а потом брать часы себе? Обуясните, ПОЖАЛУЙСТА, эту ситуацию!!! Заранее - СПАСИБО!

Профспілка: Обсяг навчального навантаження вчителів визначається на підставі законодавства директором загальноосвітнього навчального закладу, погоджується з виборним органом профспілкової організації і затверджується відповідним органом управління освітою, у приватних загальноосвітніх навчальних закладах - засновником (власником). Обсяг педагогічного навантаження може бути менше тарифної ставки (посадового окладу) лише за письмовою згодою педагогічного працівника. Перерозподіл педагогічного навантаження протягом навчального року допускається лише у разі зміни кількості годин з окремих предметів, що передбачається робочим навчальним планом, або за письмовою згодою педагогічного працівника з дотриманням законодавства про працю.Профспілковий комітет, може надавати директору пропозиції щодо розподілу навантаження з урахуванням побажань, успіхів у роботі, матеріального забезпечення працівників тощо.
2017 рік оголошено роком первинної профспілкової організації.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»