Авторизація|
Ірина

Моя колега була принята у школу 7 років назад на декретну відпустку, коли вийшла декретчиця, рік працювала за контрактом, далі знову була прийнята на місце дектретчиці у школі зараз звільняють без надання іншого місця роботи і навіть без попередження випадково взнала про існування наказу про її звільнення. за яких умов адміністрація школи і на підставі яких правових документів її мають право звільнити.

Профспілка: Кодексом про працю України визначено такі підстави припинення трудового договору:1. Угода сторін.2. Закінчення строку, крім випадків, коли трудові відносини фактично тривають і жодна з сторін не вимагає їх припинення. 3. Призов або вступ працівника на військову службу, направлення на альтернативну (невійськову) службу. 4. Розірвання трудового договору з ініціативи працівника, з ініціативи власника або уповноваженого ним органу або на вимогу профспілкового чи іншого уповноваженого на представництво трудовим колективом органу.5. Переведення працівника, за його згодою, на інше підприємство, в установу, організацію або перехід на виборну посаду.6. Відмова працівника від переведення на роботу в іншу місцевість разом з підприємством, установою, організацією, а також відмова від продовження роботи у зв'язку із зміною істотних умов праці.7. Набрання законної сили вироком суду, яким працівника засуджено (крім випадків звільнення від відбування покарання з випробуванням) до позбавлення волі або до іншого покарання, яке виключає можливість продовження даної роботи. 8. Підстави, передбачені контрактом.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці