Авторизація|
Вілен

Чи виплачується керівникам ЗНЗ та їх заступникам 20% надбавка з бюджету м. Києва та 20% надбавка, передбачена Постановою КМУ від 23.03.2011 р. на 9 годин педагогічного навантаження та за проведення замін?

Профспілка: Надбавка за престижність педагогічної праці виплачується з 1.09.2011 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. № 373 "Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування" на все педагогічне навантаження. Надбавка за складність та напруженість у роботі (муніципальна) відповідно до Постанови КМУ від 30.08.2002 року №1298 виплачується на все педагогічне навантаження в разі наявності коштів (в межах фонду оплати праці).

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці