Авторизація|
Зоряна

Працюю вчителем світової літератури та російської мови. За дипломом "вчитель російської мови та літератури". Педагогічний стаж роботи 32 роки. У 2006 році проходила атестацію як вчитель зарубіжної літератури, за результатами якої мені підтвердили кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" та присвоїли звання "старший вчитель". У 2010 році пройшла курси підвищення кваліфікації при РОІППО як вчитель світової літератури та російської мови. У 2011атестувалась як вчитель російської мови . Рішення атестаційної комісії : відповідає раніше присвоєній категорії "спеціаліст вищої категорії" та присвоїти педагогічне звання "учитель-методист" . З вересня місяця цього навчального року оплату годин за викладання російської мови (3,5год.) мені здійснюють як вчителю вищої категорії та виплачують доплату за звання "вчитель-методист". А години світової літератури(15год.) оплачують тільки як вчителю з вищою кваліфікаційною категорією без будь-якої доплати за звання. 1. Чи правильно здійснюють мені оплату праці? 2. Чи потрібно мені за новим Положенням про атестаціюпедагогічних працівників, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 р. № 930 атестуватися окремо як вчителю світової літератури та вчителю російської мови? 3. Якщо так, чи маю я право на поновлення отриманого раніше звання "старший вчитель", отримане мною у 2006 році, та доплату до заробітної плати?

Профспілка: 1. Підвищення ставок заробітної плати за звання, присвоєні за наслідками атестації, здійснюється лише за період роботи на посадах, на яких були присвоєні відповідні звання. Враховуючи те, що Вам звання "вчитель-методист" було присвоєно на посаді учитель, і за період роботи Ваша посада не змінювалася, Вам повинні  здійснювати оплату праці з встановленням підвищеного за звання окладу на все навантаження. Жодним нормативно-правовим актом не визначено, що підвищення окладу за звання здійснюється лише на години того предмету, за яким атестувався працівник.2. Вчителі та викладачі, які   мають   педагогічне навантаження з кількох предметів,  атестуються  з  того  предмета,  який  викладають  за  спеціальністю.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці