Авторизація|
Лілія

Звертаюсь за Вашою консультацією вдруге. В квітні 2009р. мені була встановлена вища кваліфікаційна категорія в Дитячій школі мистецтв (там працюю за основним місцем роботи викладачем сольного співу). Паралельно працюю в загальноосвітній школі вчителем музичного мистецтва за сумісництвом. Є відповідні документи про повну вищу педагогічну освіту (диплом спеціаліста і диплом магістра)і відповідний педагогічний стаж роботи. Чи переноситься вища категорія з дитячої школи мистецтв в загальноосвітню школу? Мені відмовили переносити категорію, залишивши 1 категорію в загальноосвітній школі, мотивуючи тим, що дитяча школа мистецтв належить до Міністерства культури, а загальноосвітня школа до Міністерства освіти. Поясніть, будь ласка, чи правомірна така дія керівництва ЗОШ. До яких юридичних документів чи установ слід звернутися? Заздалегідь дякую за відповідь.

Профспілка: Згідно з п. 3.18 Типового положення про атестацію педагогічних працівників сумісники атестуютьтся на загальних підставах, а тому категорія, встановлена при атестації за основним місцем роботи, при прийомі на роботу за сумісництвом не зберігається.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці