Авторизація|
Тетяна Володимирівна

Добрий день! Стаж педагогічної роботи-36 років, з них директором школи-19 років.У 2006 році оформила пенсію за вислугою років. Через 4 дні повернулася на роботу. Чи можу я повернути 50 грн у пенсійний фонд і претендувати на 10 призначених пенсій?

Профспілка: Грошова допомога, у розмірі десяти місячних пенсій станом на день її призначення, виплачується, особам, які до цього не отримували будь-яку пенсію. Зважаючи на те, що Вам була виплачена пенсія за вислугу років, грошова допомога не може бути призначена.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці