Авторизація|
Галина

Я заступник директора з виховної роботи та вчитель історії та правознавства, маю 13,5 годин історії та правознавства, а також у мене 0,5 заступника.Директор школи забов язує мене працювати з 8.00 до 16.00. Скажіть будь ласка з якої по яку годину я повинна знаходитися на робочому місці?

Профспілка: Педагогічне навантаження заступника директора може виконуватися в основний робочий час, тобто в години, передбачені для виконання роботи заступника дироектора. Робочий час заступника директора на ставку - 40 годин на тиждень, на 0,5 ставки - 20 годин на тиждень. Тому Ви можете вимагати встановлення 4-годинного робочого дня при 5-денному робочому тижні.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці