Авторизація|
Лариса

Я працюю муз.керівником в Комунальному санаторному дошкільному навчальному закладі на 1,25 ставки. Із 5 груп у мене: одна логопедична,одна дефектологічна,одна тубінфікована і дві змішані групи.Чи маю я право на відпустку 56 днів,оскільки зараз намагаються скоротити відпустку до 42 днів.Пояснюють тим,що тубінфікована група не рахується.

Профспілка: Музичному керівникові дошкільного закладу компенсуючого типу для дітей, які потребують корекції фізичного і психічного розвитку має надаватися щорічна основна відпустка тривалістю 56 календарних днів. Щорічна основна відпустка музичному керівникові дошкільноого закладу загального типу, надається у розмірі 56 календарних днів, якщо він обслуговує групи, в яких не менш як 50 відсотків дітей, які потребують корекції фізичного і психічного розвитку, або якщо в цьому закладі укомплектовано не менш як 50 відсотків таких груп.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці