Авторизація|
Артем

Працюю вчителем маю навантаження 18 годин і заступником директора з ВР на 0,5 ставки. Скільки годин на тиждень я повинен працювати? 18 годин + 0,5 ставки, чи по іншому?

Профспілка: Якщо Вас прийняли на роботу за сумісництвом (тобто в Вашій заяві, наказі роботодавця міститься формулювання "прийняти на роботу за сумісництвом"), - робота має виконуватися поза основний робочий час. Якщо Вас "довантажили" годинами заступника директора (вчителя), робота виконується в основний робочий час.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці