Авторизація|
Галина

Я працюю в музичній школі понад 30років викладачем. Проте в трудовій книжці зроблено запис "Зарахувати педагогом",в результаті чого пенсійний фонд відмовляється виплачувати мені за вислугу років. Чим можна підтвердити, що посади педагога в музичній школі немає?Управління культури зсилається на Положення 2001 року,а до того ніякого документального підтвердження нема.Нас,з такими записами є понад 10 чоловік. Що нам робити?

Профспілка: Потрібно звірити запис у трудовій із наказом про прийом на роботу та штатним розписом, який діяв на той час. При наявності в наказі, штатному розписі іншого запису - внести зміни у трудову книжку.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці