Авторизація|
Вікторія

Я працюю в школі 23 роки,вища катерорія,наказ на повну ставку.Мої молодші колеги були прийняті 1-2 роки тому на неповне навантаження.У мене забирають 3 години ін.мови і довантажують до ставки годинами праці,віддавши ці 3 години колезі.Чи права адміністрація?Чи маю я якісь переваги через довший стаж і вищу категорію?

Профспілка: Законодавством не встановлено перевег при розподілі нвантаження залежно від стажу роботи та кваліфікаційної категорії працівника. Проте встановити працівникові, якого було прийнято на ставку, навантаженн менше тарифної ставки можна лише за його письмовою згодою.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці