Авторизація|
Ольга

Доброго дня! Пишу вам в друге. Прошу допоможіть захистити свої права. Я вчитель історії та правознавства ,"спеціаліст І категорії" педагогічний стаж 10 років, і є класним керівником 9-го класу. Узв'язку зі скороченням чисельності учнів у двох класах один скорочується. Хто може залишитися класним керівником я, із більшою кількістю (13=10), чи моя колега, яка вже 5 років перебуває на пенсії. Чи можуть працюючі пенсіонери бути класними керівниками і мати 18 годин, при наявній проблемі скорочення працівників. Щиро вдячна за вашу допомогу!

Профспілка: Працівники, яким здійснюється виплата пенсії, мають одинакові з іншими працівниками права. Обов'язки класного керівника покладаються директором навчального закладу на педагогічного працівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, який має педагогічну освіту або відповідну професійну освіту та професійно-педагогічну підготовку, здійснює педагогічну діяльність, фізичний та психічний стан здоров'я якого дозволяє виконувати ці обов'язки.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці