Авторизація|
Оля

Викладач іде у відпустку з 02.07.12р.Відпускні та оздоровчі нараховується у червні місяці.Запитання: по якому посадовому окладу нарахувати оздоровчі по червневому чи липневому місяці?

Профспілка: Враховуючи те, що згідно зі ст. 57 Закону України "Про відпустки" допомога на оздоровлення виплачується при наданні відпустки, а відпустка в даному випадку надається в липні, то і оздоровчі мають бути виплачені у розмірі посадового окладу, який діятиме станом на 02.07.2012 року.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці