Авторизація|
Іван Іванович

Чи має право адміністрація вимагати писати заяву про дозвіл читати години не за фахом до кінця навчального року,(до 25.05)і з цієї дати утримувати зар.плату за год.не за фахом? За фахом-5 год трудове навчання Не за фахом-13,5 фізкультура та ін.

Профспілка: Працівникам, які виконали, встановлене їм директором ЗНЗ педагогічне навантаження, в тому числі встановлене всупереч відсутності відповідної освіти, має бути здійснена оплата праці, виходяи із всього виконаного навантаження. Законодавством не передбачено обов'язку працівників писати заяву про "дозвіл читати години не за фахом".

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці