Авторизація|
Людмила

Якщо сумісник може працювати не більше 4 годин на день, то чи означає це, що при 5-ти денному робочому тижні його навантаження може бути 20 годин на тиждень. На яке навантаження може розраховувати вчитель-сумісник? Дякую.

Профспілка: Тривалість роботи за сумісництвом не може перевищувати чотирьох годин на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу. Робочий час вчителя складється не лише з педагогічного навантаження, а й з інших видів педагогічної роботи: перевірка зошитів, класне керівництво, завідування кабінетом та інші. Таким чином, тривалість робочого дня вчителя за сумісництвом має складпти не більше 4 годин на день, в які входить педагогічне навантаження та інші види роботи. Загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу. Зважаючии на те, що загальна тривалість робочого часу вчителя, вираховується, як правило, виходячи з педнавантаження - 18 годин на тиждень, вважаємо, що педагогічне навантаження вчителя, який працює за сумісництвом, має не перевищувати 9 годин на тиждень.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці