Авторизація|
Валентин

 Я прийнятий на посаду вчителя ... з тижневим навантаженням 9 годин (є моя заява і відповідний наказ). У колективному договорі записано, що педнавантаженням у першу чергу забезпечуються вчителі, а лише потім адміністрація. Чи може тоді заступник директора, що працює на 1 ставку, систематично мати педагогічне навантаження з того самого предмета, що і я,кількістю 9-11 годин?

Профспілка: В разі, якщо в Вашому колективному договорі вказано про те, що навантаженням в першу чергу забезпечуються саме вчителі, незалежно від того, як вони були прийняті на ставку чи на о,5 ставки, адміністрація закладу повинна виконувати колективний договір та розподіляти навантаження в першу чергу між учителями.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці