Авторизація|
Тетяна

я до вступу в педагогічний ВУЗ працювала в дитсадку, про що є запис в трудовій книжці.По закінченні працюю вчителем. У цей період роботи у мене було дві декретні відпустки. Поясніть, будь-ласка,який з періодів мого трудового стажу враховується в педагогічний стаж для нарахування пенсії за вислугою літ. Дякую.

Профспілка: Період навчання в ВНЗ не зараховується до педагогічного стажу, який дає право на пенсію за вислугу років. Період перебування у відпустці по догляду за дитиною входить до стажу, який дає право на пенсію за вислугу років, якщо відпустка надавалася в період роботи на посаді, перебування на якій зараховується до стажу, що дає право на пенсію за вислугу років, наприклад на посаді вчителя ЗНЗ чи вихователя ДНЗ.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці