Авторизація|
Оксана

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка: - скільки годин(уроків на тиждень) може мати педагог-організатор, котрий працює на повну ставку(40 годин на тиждень). - чи мають право пенсіонеру(59 років),відділ освіти, затвердити 4 години(вчитель був прийняти на повне навантаження) тижневого навантаження, мотивючи тим, що вчитель-пенсіонер. Дякую.

Профспілка: Вчителі, які отримують пенсію, при розподілі навантаження мають такі ж права, як і інші працівники. Встановити навантаження, вчителю, який був прийнятий на повну ставку, менше 18 годин на тиждень, можна лише за письмовою згодою працівника. Некерівні працівники навчальних закладів можуть вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями у тому самому навчальному закладі, але в середньому не більше 2 годин на день (12 годин на тиждень, 480 годин на рік), якщо вони за основною роботою отримують повний посадовий оклад.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці