Авторизація|
Катерина

Доброго дня! З  я працювала інструктором з фізвиховання у садочку на ставку,з прийняттям типового положення мені встановили навантаження 0,75 ставки. Я в той час була у відпустці по догляду за дитиною, обіцяли довантажити до ставки за сумісництвом.У липняі я вийшла на роботу на посаду інструктора 0.75,а за довантаження відмовили. Чи правомірні діі керівництва?

Профспілка: В разі, якщо при виході у відпустку у звязку з вагітністю та пологами Ви працювали на ставку, при виході із відпустки по догляду за дитиною Вам маютю встановити навантаження на ставку. Згідно зі ст. 2 Закону України "Про відпустки" право на відпустки забезпечується гарантованим наданням відпустки визначеної тривалості із збереженням на її період місця роботи (посади), заробітної плати (допомоги).

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці