Авторизація|
Ростислав

Скільки годин повинен працювати заступник директора, який працює на 0,75 ставки заступника і тарифікований на 7 год хімії?

Профспілка: Якщо інше не передбачено трудовим договором, правилами внутрішнього трудового розпорядку, іншими документами в закладі, - робочий час заступника диретора на ставку складає 40 годин на тиждень, на 0,5 ставки - 20 годин на тиждень, на 0,75 ставки - 30 годин на тиждень. Виконання годин вчителя хімії може виконуватися в основний робочий час.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці