Авторизація|
Наталія

Доброго дня! Поясніть таку ситуацію: маю навантаження вчителя-предметника 18 годин та 0,25 ставки заступника директора з науково-методичної роботи. Директор стверджує, що я повинна щодня відпрацювати 2 години заступником. Чи правомірні його дії?

Профспілка: Якщо Ви прийняті заступником директора за сумісництвом, то Ваше виконання роботи заступника (10 годин на тиждень) має здійснюватися у позаосновний робочий час. Якщо Вас довантажили годинами заступника директора без прийому на цю посаду за сумісництвом, то виконання роботи заступника може виконуватися в основний робочий час.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці