Авторизація|
Оксана

У 2007 році вчителя поч.кл.(освіта середня)перевели на пед.організатора (за відсутності класу). З 2007 по 2011 працювала пед.організатором, з 2011 по 2012 працювала на 0,5ст. бібліотекаря та 0,5ст вихователя ГПД(основне). На 2012-2013 н.р. вчитель вимагає, щоб їй дали клас(є вакансія). Чи повинен директор віддати вчителю клас, адже з 2007 р. вона не викладала,курси не проходила, атестувалася ще у 2003 році? Якими документами це підтвердити.Дякую.

Профспілка: Якщо працівника за його згодою було переведено з посади вчителя на посаду педагога-організатора, бібліотекаря, вихователя ГПД чи на будь-яку іншу посаду, надання йому навчантаження учителя чи переведення на посаду учителя здійснюється за згодою сторін (роботодавця та працівника).

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці