Авторизація|
Даша

Я працюю в школі 18 років вчителем біології.Мені здійснюється оплата за вислугою років за 18 р. роботи. Я працювала піонервожатою 8 місяців та 27 днів до вступу в педінститут. Поясніть, чи враховується стаж вожатої при виході на пенсію за вислугою років? Чому мені не враховують в оплаті за педагогічний стаж майже 9 місяців безпосередньої роботи з дітьми?

Профспілка: Пенсії за вислугу років працівникам освіти призначають відповідно до п. „е” ст. 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення» (за наявності спеціального стажу роботи не менше, ніж 25 років) та Переліку закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.1993 р. № 909 (зі змінами). Робота на посаді старшої піонервожатої зараховується до стажу для призначення пенсії за вислугу років. Час роботи на посаді старшого піонервожатого у період до 1 квітня 1991 року зараховується до стажу педагогічної роботи для виплати надбавки за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці